جستجو

  • خانه
  • >
  • شرایط و قوانین استفاده

شرایط و قوانین استفاده از سامانه نوشتاری بحران

شرایط استفاده و حریم خصوصی

اگر زندگی شما در خطر فوری است با ۱۲۳ تماس بگیرد.

سامانه نوشتاری بحران متشکل از تیم مشاوران بحران آموزش‌­دیده است که به ساکنان داخل ایران خدمت­‌رسانی می­‌کند.

در سامانه نوشتاری بحران (در این نوشتار “ما”)، هدف ما کمک به مردم در بحران است. ما اینجا هستیم تا کمک کنیم شما از یک موقعیت پرتنش به یک شرایط ایمن برسید، و تلاش می­‌کنیم به شما مدل مدیریت بحرانی را بیاموزیم که در صورت مواجه احتمالی با بحران در آینده خودتان بتوانید این اقدامات را انجام دهید.

پیش از استفاده از وبسایت ما یا سرویس مشاوره بحران نوشتاری لطفا این مطالب را بخوانید. استفاده از سامانه نوشتاری بحران، سایت و پیام دادن به مشاوران بحران بمنزله آگاه‌بودن و موافقت شما با شرایط و قوانین ذیل است. این شرایط توصیف قوانین ناظر بر دسترسی و استفاده شما از سرویس­‌های ما، توصیف اطلاعاتی که ما بواسطه سرویس­‌های­مان جمع‌­آوری می‌­کنیم و توضیح نحوه استفاده، انتقال و ذخیره این اطلاعات است. این قوانین به شما اطلاع می‌­دهد که در چه شرایطی و برای چه مواردی ما این اطلاعات را در اختیار نهادی دیگر می­‌گذاریم و شما چه انتخاب‌­هایی در نحوه استفاده ما از این اطلاعات دارید. امیدواریم اطلاع از چگونگی و چرایی استفاده ما از این داده‌­ها به شما کمک کند تا در مورد استفاده از خدمات ما انتخابی آگاهانه داشته باشید. اگر با این شرایط موافق نیستید، بجای سرویس ما می‌­توانید از سایر سرویس‌­های در قسمت سایر منابع حمایتی استفاده کنید.

در صورتی که در مورد این شرایط پرسشی داشتید می­‌توانید از طریق ایمیل info@irancrisisline.org  با ما ارتباط بگیرید. (ایمیل شما به تیم فنی ما می­ رسد. اگر در بحران هستید و خواهان ارتباط با مشاوران بحران آموزش‌­دیده ما می­‌باشید، لطفا به وسیله سرویس چت به ما پیام دهید، ما از طریق ایمیل مشاوره بحران ارائه نمی­‌دهیم.) هر زمانی که نمی­‌خواستید از ما پیام دریافت کنید با ارسال پیام متوقف شود به ما اطلاع دهید. می­توانید با ارسال پیام مجدد دوباره از سرویس­ ما استفاده کنید.

موافقت با تغییرات در شرایط استفاده

ما به شما اهمیت می­‌دهیم و می‌­خواهیم در مورد شرایط استفاده و نحوه کارکرد سامانه نوشتاری بحران تامل کنیم. بنابراین ممکن است این شرایط هرازگاهی تغییر کند. هر تغییر بلافاصله در همین بخش ذکر خواهد شد. ادامه استفاده شما از سرویس­‌های ما بعد از تغییر به معنی پذیرش شما با این تغییرات حاصله در شرایط استفاده است.

ماهیت سرویس‌­های ما

سرویس­‌های ما بمنظور توانمندسازی شما برای تامین سلامت خودتان در طول یک بحران طراحی شده است. با این حال، لطفا به یاد داشته باشید که که استفاده شما از سرویس‌­های ما و مشارکت در خدمات ما متضمن هیچگونه رابطه وکیل-موکل، رابطه پزشک-بیمار، رابطه درمانگر-بیمار، رابطه درمانگر-مراجع یا هر نوع رابطه محرمانه دیگری نیست و چنین رابطه‌­هایی ایجاد نمی­کند. خدمات کوتاه­‌مدت سامانه نوشتاری بحران جانشین هیچگونه مراقبت­‌های بهداشتی-سلامتی حرفه‌­ای، درمان­‌های سلامت روان، مراقبت‌­های روانپزشکی یا هرنوع درمان دیگری نیست. اگر فکر می‌­کنید بلحاظ پزشکی درگیر یک موقعیت اورژانسی هستید باید فورا با ۱۱۵ تماس بگیرید و اگر مشکل بالینی یا مسئله طولانی مدتی را تجربه می­‌کنید، باید با یک پزشک و یا متخصص حرفه‌­ای تماس بگیرید. نباید بدلیل هرگونه اطلاعات یا راهنمایی که بواسطه خدمات ما دریافت می‌­کنید، توصیه‌­های حرفه‌­ای را نادیده بگیرید یا درخواست کمک حرفه‌­ای را به تعویق بیاندازید. سامانه نوشتاری بحران هیچگونه مسئولیتی (از جمله بی‌احتیاطی و بی‌مبالاتی) در قبال هرگونه جراحت، فقدان یا آسیب ناشی از استفاده یا اتکا به اطلاعات و راهنمایی‌­هایی که توسط سرویس­‌های ما ارائه می‌­شود نمی­‌پذیرد. شما مسئول اقدامات خودتان هستید – ما می­‌توانیم سوالاتی بپرسیم و شما را به سمت و سوی سلامت سوق دهیم، اما فقط خود شما اعمال، واکنش‌­ها و کلمات خودتان را کنترل می­‌کنید و مسئول آن‌­ها هستید.

بعلاوه، بمنظور حمایت از حریم خصوصی و ایمنی داوطلبان و همکاران ما، بدینوسیله شما موافقت می‌کنید که با هیچ یک از داوطلبان ما خارج از سرویس‌­های ما ارتباط برقرار نکنید. اگر پرسش، بازخورد یا نظری دارید به آدرس info@irancrisisline.org  با ما ارتباط بگیرید. (ایمیل شما به تیم فنی ما می‌­رسد. اگر در بحران هستید و خواهان ارتباط با مشاوران بحران آموزش­‌دیده ما می­‌باشید، لطفا به وسیله سرویس چت به ما پیام دهید، ما از طریق ایمیل مشاوره بحران ارائه نمی­‌دهیم.)

مخاطرات احتمالی استفاده از سرویس‌­های ما

شما تمامی خطرات استفاده از خدمات ما را می­‌پذیرید. سامانه نوشتاری بحران، کارمندان، داوطلبان، نمایندگان یا هر نهادی که با سامانه مدیریت بحران قرارداد بسته، هیچ‌گونه مسئولیتی­‌ در قبال یا ارتباط با (۱) اقداماتی که شما یا شخص سومی در طول، بعد و یا در نتیجه استفاده از سرویس‌­های ما، یا (۲) در نتیجه در دسترس نبودن خدمات ما انجام می‌­دهید و یا انجام نمی­‌دهید، ندارد. شما موافقت می­‌کنید که برای ما جبران خسارات کنید و ما را بدون تقصیر قلمداد کنید در رابطه با خساراتی که ناشی از (الف) استفاده از خدمات ما، (ب) نقض این شرایط استفاده، (پ) نقض قانون حاصل می­‌شود و هم چنین خساراتی که ناشی از، (ت) ادعاهایی که توسط اشخاص ثالث مطرح می‌­شود مبنی بر اینکه شما این قوانین و شرایط یا (ث) اطلاعاتی که سامانه بحران به شما ارائه کرده را نقض کرده‌­اید. بعلاوه سامانه نوشتاری بحران در قبال هیچ گونه خسارات خاص، اتفاقی، معنوی، عدم‌النفع، تبعی یا غیرمستقیم مسئول نخواهد بود.

خدمات ما بر اساس و بصورت “همانطور که هست” و “زمانی که در دسترس است” ارائه می‌­شود. سامانه نوشتاری بحران و ارائه­‌دهندگان خدمات آن آشکارا هر نوع ضمانتی اعم از صریح یا ضمنی، مبنی بر بدون محدودیت بودن، ضمانت‌­های ضمنی قابلیت دادوستد، مناسب بودن برای یک هدف مشخص یا عدم تخطی را رد می‌­کند. بدون محدود کردن موارد فوق، سامانه نوشتاری بحران و ارائه­‌دهندگان خدمات آن هیچ­گونه ضمانتی نمی­‌کنند مبنی بر اینکه (الف) نیازهای شما را برآورده کنند؛ (ب) بدون وقفه، به‌­موقع، ایمن یا بدون خطا باشند؛ یا (پ) انتظارات شما را برآورده سازند. سلب مسئولیت فوق در مورد کلیه خسارات یا صدمات ناشی از هرگونه مشکل در عملکرد، خطا، غفلت، وقفه، حذف، نقص یا تاخیر در پردازش یا انتقال داده، یا بدلیل نقض قوانین و شرایط، رفتار زیان­بار شامل اهمال یا هرگونه اقدام دیگر مصداق دارد. ما مسئولیت هیچ­گونه تداخل، نقص، قطعی و از کار افتادگی سیستم‌­های تکنولوژیک و نرم­‌افزاری در سرویس­‌ها را نمی‌­پذیریم.

موارد استفاده ممنوع؛ حق قطع دسترسی

شما موافقت می­‌کنید که از خدمات سرویس‌­های ما فقط برای مقاصد قانونی و مطابق با این شرایط استفاده کنید و هیچگاه از متن مکالمه خود با مشاوران بحران عکس (اسکرین شات) نگیرید. شما می­‌پذیرید که از خدمات سامانه به شکل زیر استفاده نکنید:

به هر شکلی که قانون یا مقرارت کشور  را نقض کند.

بمنظور سوءاستفاده، آسیب رساندن یا تلاش برای سوءاستفاده یا آسیب به افراد زیر ۱۸ سال به هر شکل.

برای تهدید، آزار و اذیت یا سوءاستفاده از سامانه نوشتاری بحران، کارکنان، شرکا، نمایندگان، داوطلبان یا دیگران.

برای ارسال، دریافت، بارگذاری، دانلود، استفاده از هر محتوایی که با این شرایط مطابقت ندارد.

برای جمع­‌آوری یا تلاش برای جمع‌­آوری اطلاعات شخصی متعلق به کاربران یا دیگران بمنظور ارسال هرزنامه، بازاریابی، فروش به شخص ثالث یا سوءاستفاده از سامانه نوشتاری بحران، خدمات ما یا کاربرهای ما.

برای جعل هویت یا تلاش برای جهل هویت شخص یا نهادی دیگر.

درگیر شدن در هر رفتار دیگری که استفاده هر شخص دیگری از خدمات ما را محدود کند یا به سامانه نوشتاری بحران یا کاربرانش آسیب برساند یا آن­‌ها را در معرض مسئولیت قرار دهد.

برای کپی کردن، تطبیق، مهندسی معکوس، تلاش برای کشف کد منبع یا عملکرد هر بخشی از خدمات ما.

یا تلاش برای ایجاد تداخل در عملکرد صحیح سامانه نوشتاری بحران و خدمات آن.

سامانه نوشتاری بحران این حق را برای خود محفوظ می­‌دارد که در صورت نقض این شرایط از جمله موارد مذکور، دسترسی شما به خدمات را قطع کند. سامانه نوشتاری بحران همچنین این حق را برای خود محفوظ می‌­دارد که بنابر صلاحدید ما، خدمات یا دسترسی شما به آن­ها را به هر دلیل دیگری قطع کند.

سامانه نوشتاری بحران ممکن است بطور یکطرفه دسترسی شما به خدمات را قطع کند. همچنین اگر تشخیص دهیم که نوع دیگری از پشتیبانی و حمایت به شما کمک خواهد کرد، ممکن است دسترسی شما را به آن شکل تنظیم کند.

و شما بدین وسیله با قبول شرایط این توافق‌نامه اعلام می‌دارید که در این خصوص رضایت کامل دارید.

خدمات شخص ثالث

در فاز نخست پروژه با استفاده سامانه نوشتاری بحران از سرویس چت گفتینو، هم ما و هم این سرویس می­‌تواند به محتوای پیام‌­هایی که به اشتراک می‌­گذارید دسترسی داشته باشد و این اطلاعات ممکن است بین آن­‌ها و ما به اشتراک گذاشته شود. برای مثال ممکن است ما و شخص ثالث بوسیله آی­پی اطلاعات موقعیت مکانی شما را برای تماس با خدمات اضطراری حضوری مبادله کنیم.

جمع‌­آوری و استفاده از اطلاعات قابل شناسایی شخصی

اطلاعات شناسایی شخصی داده­‌هایی است که می‌­تواند برای شناسایی فرد شما مانند نام کامل یا آدرس محل سکونت شما استفاده شود. در طول استفاده از سامانه نوشتاری بحران ممکن است از شما تقاضا شود (البته هرگز اجباری نیست) که به خواست خود اطلاعات شناسایی شخصی، از جمله نام یا آدرس محل سکونت خود را با مشاور بحران در میان بگذارید. ما فقط زمانی این درخواست را می­‌کنیم که بر این باور باشیم که این اطلاعات به ما در ارائه خدمات بهتر به شما کمک می­‌کند.

وقتی اطلاعات شناسایی شخصی را جمع‌­آوری می­‌کنیم، آن را با هیچ شخص ثالثی به اشتراک نمی­‌گذاریم مگر در مواردی که در سیاست‌­گذاری حریم خصوصی ذکر شده است.

سامانه نوشتاری بحران از این داده­‌ها برای بهبود خدمات، پاسخ‌گویی به شما، و برآورده کردن درخواست‌­های شما (از جمله ارجاع به سایر سرویس­‌ها) و مواردی که در زیر به تفصیل گفته شده استفاده می‌­­کند. همچنین ممکن است ما از فرایند­های پردازش داده خودکار استفاده کنیم که به ما کمک می­‌کند بهترین روش را برای اولویت­‌بندی و یا رسیدگی به بحران شما تعیین کنیم.

اهداف پردازش داده‌­ها

اهداف قانونی ما برای پردازش داده‌­ها شامل این موارد می‌­شود: مواردی که شما رضایت داده­‌اید، مواردی که پردازش برای ارائه خدمات مطابق درخواست نوشتاری کمک شما به سامانه ضروری است، حفاظت از منابع حیاتی شما، انجام وظایفی که در راستای منافع عمومی است و منافع مشروع سامانه نوشتاری بحران (یعنی کمک به افرادی مانند شما که در یک بحران هستند). بطور خلاصه، ما اطلاعاتی را جمع‌­آوری می­‌کنیم که بوسیله آن می‌­توانیم به شما و دیگران خدمات بهتری ارائه کنیم.

در مواردی که ما بخاطر رضایت شخصی شما داده­‌ها را پردازش می­‌کنیم، شما این حق را دارید که هر زمان با ارسال پیام توقف جمع‌­آوری رضایت خود را برگردانید یا رد کنید. جایی که ما بر منافع مشروع تکیه می­‌کنیم نیز شما حق اعتراض دارید. برای ارتباط با پشتیبانی فنی به آدرس info@irancrisisline.org  با ما ارتباط بگیرید. (ایمیل شما به تیم فنی ما می­‌رسد. اگر در بحران هستید و خواهان ارتباط با مشاوران بحران آموزش­‌دیده ما می‌­باشید، لطفا به وسیله سرویس چت به ما پیام دهید، ما از طریق ایمیل مشاوره بحران ارائه نمی­‌دهیم.)

چه اطلاعات قابل شناسایی شخصی جمع­‌آوری می­‌کنیم

وقتی به ما پیام می­‌دهید ما بصورت خودکار آدرس آی­پی، سیستمی که با آن پیام می‌­دهید و نوع مرورگر شما را جمع­‌آوری می‌­کنیم.­

به غیر از این موارد، ما تنها اطلاعات شناسایی شخصی که شما طی مکالمه داوطلبانه برای ما ارسال می‌­کنید را جمع­‌آوری می­‌کنیم. برخی از اطلاعات شناسایی شخصی که ممکن است از شما بخواهیم با ما به اشتراک بگذارید شامل نام، سن، آدرس و کدپستی شماست، به­‌ویژه در صورت لزوم برای کمک به فردی که در معرض خطر قریب‌­الوقوع یا آسیب جدی بدنی است، یا گزارش در مورد کودک‌­آزاری.

بعلاوه، اگر در وبسایت ما یا از طریق لینکی بدنبال مکالمه با مشاور بحران فرم نظرسنجی برای تجربه مکالمه شما با مشاوران بحران دریافت کرد، می‌­توانید انتخاب کنید که اطلاعات شما را ناشناس نگه داریم.

چگونه از اطلاعات قابل شناسایی شخصی شما استفاده می­‌کنیم

ما این سرویس را بهمراه داوطلبان خود پیش می­‌بریم. هرگونه اطلاعاتی، از جمله اطلاعات شناسایی شخصی، که از طریق سرویس‌­های ما یا مکالمه با مشاوران بحران با ما به اشتراک می­‌گذارید، ممکن است توسط سوپروایزران سامانه نوشتاری بحران یا داوطلبان بمنظور کنترل کیفیت تماس‌­ها یا بهبود خدمات اضطراری و کمک بهتر به شما برای مدیریت بحران استفاده شود. ممکن است ما این اطلاعات را که از طریق سرویس‌­ها جمع‌­آوری می­‌کنیم در میان کارکنان، داوطلبان، نمایندگان، شرکا و ارائه­‌دهندگان خدمات خود استفاده کنیم تا به ما در فرایند تجزیه و تحلیل، تحقیق، توسعه، حفظ و بهبود سیستم کمک کنیم. اگر شما بازخوردی دهید (مانند نظرسنجی ناشناس یا از طریق پیام صوتی) این بازخورد ممکن است با کارکنان و داوطلبان و یا مردم به اشتراک گذاشته شود. همچنین ممکن است برای به اشتراک گذاشتن بازخورد شما مجددا رضایت شما را بخواهیم و با ویرایش نام شما این کار را انجام دهیم. زیرا پیام شما می‌­تواند به داوطلبان ما انرژی دهد تا از افراد در بحران حمایت کنند و دیگران را نیز برای پیوستن یا حمایت از ما ترغیب کند.

دادن اطلاعات به شخص ثالث

ما به ایمنی شما اهمیت می­‌دهیم. هدف ما حمایت و تامین امنیت شما در مواقع بحران است. جان شما برای ما مهم است. در موارد نادر، ممکن است با اورژانس یا اورژانس اجتماعی تماس بگیریم و اطلاعاتی را که به ما داده‌­اید با آن­ها به اشتراک بگذاریم، اگر پیام­‌های شما ما را به این باور برساند که انجام این کار برای جلوگیری از مرگ و یا آسیب جدی شما ضروری است این اقدام را انجام می­دهیم (مثلا اگر پیام‌­های شما حاکی از وجود افکار خودکشی، برنامه خودکشی، دسترسی به ابزار اقدام، وجود زمان‌­بندی قریب­‌الوقوع برای اقدام و ناتوانی در طرح‌­ریزی برنامه ایمنی برای تنش‌­زدایی باشد). ما درک می­‌کنیم که این اقدام می‌­تواند دردسرساز باشد، و این اقدام را انجام نمی‌­دهیم مگر اینکه تشخیص دهیم انجام آن ضروری است. (صرف گفتن اینکه تو فکر خودکشی هستم لزوما بمعنای این نیست که ما سعی می­‌کنیم کسی را به محل شما بفرستیم.) بعضی مواقع ممکن است تلاش کنیم موقعیت شما را پیدا کنیم، اما همیشه این امکان‌­پذیر نیست.

اگر محتوای پیام­‌های شما ما را به این باور برساند و مشکوک کند که قربانی سوءاستفاده عاطفی-فیزیکی یا غفلت شده‌­اید و کمتر از ۱۸ سال سن دارید یا بزرگ­سالی آسیب­‌پذیر هستید، ممکن است از شما اطلاعاتی شخصی (مانند تاریخ تولد شما، نام و آدرس) بخواهیم تا با حمایت نهاد­های دولتی به شما کمک کنیم.

علاوه بر این، در صورتی که فکر کنیم چنین افشای اطلاعاتی ضروری است، ممکن است اطلاعات شناسایی شخصی شما را که جمع­‌آوری کرده­‌ایم به شخص ثالث بدهیم: (الف) برای پیروی از قانون یا در پاسخ به احضاریه، حکم دادگاه، درخواست مراجع دولتی با طی مراحل قانونی؛ (ب) برای محافظت از منافع، حقوق، ایمنی یا دارایی­‌های سامانه نوشتاری بحران، شرکت­‌های وابسته، کارکنان، نمایندگان و داوطلبان؛ (پ) برای تاکید روی شرایط ما؛ (ت) برای رسیدگی به تقلب، امنیت و مسائل فنی.

اطلاعات غیرشخصی قابل شناسایی

وقتی از خدمات ما استفاده می‌­کنید، علاوه بر جمع­‌آوری داده‌­های شناسایی شخصی که پیش­تر ذکر شد، یک­سری داده‌­ی غیرقابل شناسایی بدون نام­‌ونشان مانند روز و ساعتی که پیام می­‌دهید نیز جمع‌­آوری می‌­شود. ممکن است داده­‌های شخصی را که از شما جمع‌­آوری می‌­کنیم بدون نام­‌ونشان کنیم، بطوری که کسی نتواند از آن­ها برای شناسایی شما یا تماس با شما استفاده کند. ممکن است به هردلیل از جمله بهبود خدمات خود، ایجاد پشتیبانی برای سامانه نوشتاری بحران یا طبق قانون داده غیرقابل شناسایی یا بدون­ نام­‌ونشان شده شما را با شخص ثالث به اشتراک بگذاریم و از آن­ها استفاده کنیم.

کاربرد اطلاعات

ممکن است ما از طریق برنامه‌­ها یا سرویس­‌های شخص ثالث (مانند FrontEnd و Google Analytics) اطلاعات غیر شخصی در مورد نحوه استفاده کاربران از خدمات سامانه نوشتاری بحران را جمع‌­آوری و تجزیه و تحلیل کنیم که ممکن است این داده‌­ها شامل سیستم­ عامل کاربران وبسایت، مرورگر اینترنت­ آن­ها، نوع دستگاه تلفن همراه آن­ها یا اطلاعات عمومی مانند اینکه آیا پیش­تر تماس گرفته‌­اند، تعداد و دفعات بازدید سایت یا روی گزینه‌­هایی که کلیک کرده‌­اند شود. این اطلاعات ممکن است در قالب کوکی­‌ها، فضای ذخیره‌­سازی مرورگرها باشند که به ما در بهبود سطح خدمات یاری می‌­کنند. (برای اطلاعات در مورد Google Analytics، لطفاً به  https://www.google.com/policies/privacy/ مراجعه کنید.)

ارجاعات بیرونی

گاهی اوقات ممکن است شما را به سامانه تلفنی یا حضوری دیگری ارجاع دهیم. ما در این مواقع اطلاعات تماس آن­ها را به شما می­‌دهیم اما اطلاعات تماس شما را به آن­ها نمی‌­دهیم. بنابراین این به تصمیم شما بستگی دارد که از ارجاع استفاده کنید. اگر از سرویس­‌های دیگر استفاده می‌­کنید توجه داشته باشید که ممکن است قوانین متفاوتی در مورد استفاده یا افشای اطلاعات شناسایی شخصی شما داشته باشند. شما را تشویق می­‌کنیم که قبل از افشای اطلاعات شخصی خود از آن­ها در مورد قوانین موجود سوال بپرسید.

حفظ اطلاعات

سامانه نوشتاری بحران اطلاعات را برای اهداف مذکور حفظ خواهد کرد. ما اطلاعات شناسایی شخصی را به مدت ده سال حفظ می‌­کنیم و سپس آن­ها را حذف می­‌کنیم، بنابراین دیگر نمی‌­توان از آن­ها برای شناسایی شخصی شما استفاده کرد. ما داده­‌های غیرقابل شناسایی شخصی را به مدت سی سال حفظ می­‌کنیم تا خدمات خود را بهبود ببخشیم.

موارد مذکور در این بند متفاوت از شرایط بحرانی است و در خصوص شرایط بحرانی بر اساس شرایط و ضوابط بند دادن اطلاعات به شخص ثالث استفاده می شود.

چگونه از اطلاعات قابل شناسایی شخصی شما محافظت می­‌کنیم

سامانه نوشتاری بحران به شما و اطلاعات قابل شناسایی شخص شما اهمیت می‌­دهد. ما اقدامات احتیاطی معقولی از جمله رمزگذاری، اقدامات اجرایی، فنی و فیزیکی برای محافظت از اطلاعات شناسایی شخصی شما برای جلوگیری از پاک شدن، سرقت، سوءاستفاده، دسترسی غیرمجاز، افشا، تغییر و تخریب اطلاعات انجام می‌­دهیم. ما تمام اطلاعات را روی سرورها ذخیره می­‌کنیم و فقط به کارکنان مورد تایید سامانه نوشتاری بحران و اشخاص ثالث اجازه دسترسی به آن سرورها را مطابق با روش‌­های مذکور می­‌دهیم. با این حال، امنیت کامل در هیچ جا وجود ندارد، از جمله پیام‌­های متنی و داده‌­های sms. اگرچه ما اقدامات مناسبی برای محافظت در برابر افشای غیرمجاز اطلاعات انجام می‌­دهیم، با این حال، نمی­‌توانیم به شما اطمینان دهیم که اطلاعات شناسایی شخصی هرگز به شیوه­ای مغایر با آنچه گفته شد فاش نمی­‌شود، هیچ گونه اظهارنظر یا ضمانتی در رابطه با کفایت امنیت خود برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز توسط اشخاص ثالث نداریم.

شما نیز باید از خود محافظت کنید

همیشه در مورد اطلاعات شناسایی شخصی خود مراقب و مسئولیت‌­پذیر باشید. ما مسئولیتی نداریم در قبال کارهایی که افراد غیروابسته به سامانه نوشتاری بحران با اطلاعاتی که در اختیار آن­ها می­‌گذارید می‌­کنند و نمی‌­توانیم آن­ها را کنترل کنیم. همچنین می­‌توانید ما را از سابقه مرورگر خود پاک کنید تا از محرمانه بودن ارتباطات خود با ما محافظت کنید.

دسترسی/تغییر اطلاعات شخصی قابل شناسایی شخصی

اگر در ایران هستید می­‌توانید از طریق ایمیل info@irancrisisline.org درخواست دسترسی یا تغییر در اطلاعات شخصی خود که ما ذخیره کرده‌­ایم را داشته باشید. از شما خواسته می­‌شود که هویت خود را تایید کنید تا به شما اجازه دسترسی یا پردازش تغییرات در اطلاعات شخصی­تان را بدهیم.

اگر در ایران هستید می­‌توانید از ما درخواست کنید که اطلاعات شناسایی شخصی شما مانند نام کامل، آدرس فیزیکی، کد پستی، شماره تلفن و رونوشت پیام‌­هایتان را با ارسال عبارت توقف داده حذف کنیم.

ما تلاش‌های معقولی را برای رسیدگی سریع به درخواست‌ها انجام خواهیم داد، اما ممکن است از پردازش درخواست‌هایی که به‌طور غیرمنطقی تکراری هستند، نیاز به تلاش فنی غیرمنطقی دارند، حریم خصوصی شما یا دیگران را به خطر می‌اندازند، به صورتی غیرعملی هستند یا با موضوع اجرای قانون در تضاد هستند، خودداری کنیم. علاوه بر این، اگر بر این باور باشیم که حفظ اطلاعات شناسایی شخصی شما ضروری است، از پردازش درخواست‌ها خودداری می‌کنیم: (الف) برای پیروی از قانون یا در پاسخ به احضاریه، حکم دادگاه، درخواست دولت با طی مراحل قانونی؛ (ب) برای محافظت از منافع، حقوق، ایمنی، یا دارایی سامانه نوشتاری بحران، کارکنان، نمایندگان، یا داوطلبان آن؛ (پ) برای اجرای شرایط استفاده ما؛ (ت) برای رسیدگی به تقلب، مسائل امنیتی، مسائل فنی، یا به‌کارگیری صحیح سرویس‌ها یا سیستم‌های زیرساختی آن‌ها.

افراد زیر ۱۸ سال

ما حریم خصوصی افراد زیر ۱۸ سال را جدی می­‌گیریم و کاربران و والدین آن‌­ها را تشویق می­‌کنیم که شرایط استفاده ما را مرور کنند تا با رویه‌های جمع‌­آوری اطلاعات ما آشنا شوند.

کاربران بین­‌المللی

خدمات ما عمدتا در ایران ارائه می­‌شود. اگر شما در بیرون از ایران هستید، لطفا بدانید که هرگونه اطلاعاتی که ارائه می‌­کنید در ایران جمع‌­آوری یا به ایران منتقل می­‌شود. با استفاده از سرویس ما و ارائه اطلاعات خود به ما، با جمع‌­آوری و انتقال داده­‌های خود به ایران همانطور که توضیح داده شد موافقت می‌­کنید.

جدایی‌­پذیر بودن؛ توافق کلی

اگر دادگاه هر یک از مفاد این شرایط را نامعتبر یا غیرقابل اجرا تشخیص داد، آن ماده باید تا حد امکان اجرا شود و بقیه شرایط نیز به قوت خود باقی می­‌ماند. این شرایط توافق کلی بین شما و سامانه نوشتاری بحران است، و جایگزین هرگونه توافق‌­نامه یا تفاهم‌­نامه کتبی یا شفاهی است. (بطور کلی آنچه که اکنون می­‌خوانید توافق بین شما و سامانه نوشتاری بحران است و حتی اگر بعضی از کلمات محل اختلاف باشد، سایر کلمات همچنان اعتبار دارد و جزء شرایط توافق هستند.)

رفع مسئولیت

سامانه نوشتاری بحران از مردم در بحران حمایت می‌‌کند، و جانشینی برای مراقبت‌­های حرفه‌ای، درمان سلامت روان، مراقبت‌­های روانپزشکی یا هرگونه درمانی نیست. همه اطلاعات ارائه شده در این جا فقط برای مقاصد اطلاع دادن و آگاهی بخشی است و نباید بعنوان توصیه پزشکی حرفه‌­ای، تشخیص یا درمان بکار رود. سامانه نوشتاری بحران تمامی ضمانت­‌ها، اعم از صریح یا ضمنی، را سلب می‌­کند.

اگر در هر نقطه‌­ای از ایران در بحران هستید و می‌­خواهید با یکی از داوطلبان آموزش‌­دیده ما تماس بگیرید و به او پیام دهید اینجا کلیک کنید.

اگر در مورد شرایط استفاده یا شیوه‌­های حفظ حریم خصوصی و امنیتی شرح داده شده پرسش یا نگرانی دارید می­‌توانید با ایمیل info@irancrisisline.org  ارتباط بگیرید.

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد