جستجو

تو فکر خودکشی هستم

افکار خودکشی می­توانند ترسناک، گیج­ و منزوی‌­کننده باشند. ما اینجا هستیم تا به شما گوش کنیم و از شما حمایت کنیم.

اگر زندگی شما در خطر است با ۱۲۳ تماس بگیرید.

افکار خودکشی می‌­توانند برای هر شخصی و در هر برهه­‌ای از زندگی اتفاق بیافتند. این افکار بسیار بیش­تر از آنچه ممکن است تصور کنیم شایع هستند. ممکن است احساس درد شدید، ناامیدی، بی‌­ارزشی و انزوا داشته باشید یا احساس کنید هیچ راه برون‌­رفتی از این وضعیت وجود ندارد. با اینکه ممکن است داشتن افکار خودکشی یک پدیده رایج باشد و عیبی ندارد که شما چنین افکاری دارید، مهم است که که درخواست کمک کنید و به شخصی خبر دهید که چنین افکاری دارید. سامانه ما برای شما شکل گرفته است. ما می­‌فهمیم که داشتن افکار خودکشی به چه صورت است. ما اینجاییم تا گوش کنیم و به شما کمک کنیم.

اگر زندگی شما در خطر است با ۱۲۳ تماس بگیرید

تو تنها نیستی

صحبت کردن چه کمکی خواهد کرد؟

بعضی وقت‌­ها مشکلات زندگی شما ممکن است طاقت‌­فرسا و غیرقابل‌­تحمل به‌­نظر برسد. عبور از این مشکلات و شرایط دشوار نیز می‌­تواند غیر ممکن و دلهره‌­آور  به­‌نظر بیاید. این شرایط غیرعادی نیست. به همین خاطر فهم این وضعیت و درخواست کمک اولین قدم مهم است. ما اینجا هستیم تا گوش کنیم، با شما ارتباط بگیریم و در کنارتان باشیم. ما می­‌خواهیم در مواقعی که نیاز دارید کنار شما باشیم و کمک کنیم از پس شرایط بربیایید.

وقتی از سامانه بحران، درخواست کمک کنم چه انتظاری داشته باشم؟

هنگامی که به ما پیام می‌­دهید، نخستین مشاور بحران آنلاین به پیام شما پاسخ می­‌دهد. مشاوران بحران آموزش­‌دیده آماده هستند تا به شما گوش کنند و پشتیبانی لازم را ارائه کنند. اگر در صف قرار گرفتید، صبر کنید، مشاور بحران به شما پاسخ می­‌دهد.

ما بدون قضاوت گوش می‌کنیم

ما اینجاییم تا گوش کنیم

صحبت با ما

وقتی با ما چت می‌­کنید، می‌توانید در مورد هرچیزی که در ذهنتان است صحبت کنید. هرچه که باشد ما اینجا هستیم تا گوش کنیم. مشاوران بحران ما آموزش دیده‌­اند تا بدون قضاوت و عمیقا به آنچه شما توضیح می‌­دهید گوش کنند. آن­ها از شما حمایت می‌­کنند تا واکنش­‌های خود را بهتر درک کنید. بسته به نیاز شما، مشاوران بحران برای تامین امنیت شما همکاری خواهند کرد. مشاوان بحران همچنین به شما کمک می­‌کنند تا بدانید بعد از تماس نوشتاری اولین قدم شما چه باید باشد. ما در سامانه بحران اعتقاد داریم که هیچکس نباید در لحظات سخت زندگی تنها باشد. اگر برای حفظ امید به زندگی با خود در چالش هستد و احساس درد روانی زیادی می‌کنید، لطفا به یاد داشته باشید که ما برای شما اینجا هستیم.

یک جای امن برای صحبت کردن در شبانه روز

در دسترس ۷/۲۴

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد